Oh god why? -.-"

3. listopadu 2013 v 12:00 | Merr |  Blog
V poslední době mám zase chuť na nějaké to bloggity bloggity, tak se vám opět hlásím.
Dneska to bude článek poněkud netradiční, protože vám přidám všechno, co se mi za půl roku nahromadilo v záložkách - tedy, alespoň to nejzajímavější. :D A pokud to bude tak epické, že to bude k nevydržení, tak k tomu napíšu i krátký komentář.
Abyste věděli, když je sem hodím, tak se automaticky smažou z mých oblíbených, protože jsou tady:3
(Kéž by se to smazalo samo, musím to udělat ručně -.-)
(Tedy, aspoň většina. Odkazy na věci, které potřebuji neustále nemažu.)Jó, tenhle díl How I met your mother si pamatuji jako své boty. V tomto díle se Barney a Ted hádali, kvůli maličkosti, ovšem přerostlo to v Legen..počkejsi....dární challenge. Ted tvrdil, že je moc starý na to, aby ''pařil'' jako předtím. Barney ovšem oponoval s tím, že do stáří má ještě čas. A tak to vzniklo. Barney sepsal Tedovi seznam věcí, na které je ještě mladý a které dělají staří lidé a které musí všechny splnit. Ted udělal to samé Barneymu, akorát že opačně. Sepsal mu věci, na které je už moc starý (Ne nebyly tam položky jako : Vzít si novou Pampersku, ale věci ohledně mladistvých zájmů, jako jsou discotéky aj.) Tyto dvě gifky, jsou přímo z doby, kdy Ted plnil seznam. (jo vím, chápete to i beze mě)

Zbytek pod Perexem ^^Ne, ne, ne, ne, ne...
Tohle fakt ne....omg
Hádejte co to je?
Co se stane, když otevřete tento odkaz?
Nechtějte to vědět...
Je to vysocé návykové..
Je to...
...
TLAČÍTKOKTERÉPOKAŽDÉKDYŽHOZMÁČKENETETAKZAŘVEBAZINGA
Hlasem Sheldona Coopera s originálním dabingem - doplňuji
Jo, mačkal jsem to tlačítko tak dlouho, až uběhla hodina.
BYL JSI VAROVÁN, ČTENÁŘI.


Popojedem.Netřeba komentář . Pouze dodávám, že to byla/je moje oblíbená pohádka.http://image.noelshack.com/fichiers/2010/30/1280489094-jackswagger_jv.swf

Neptejte se mě, kde jsem na to narazil, ale je to fakt epic.
http://www.totaljerkface.com/happy_wheels.php

Znáte Happy wheels? Jestli jo, tak tohle je odkaz na oficiální stránku. Je to super hra, jednu dobu jsem to hrál opravdu vkuse (ne, nepřeháním) A jenom tak to neomrzí. Není to ovšem hra pro všechny, jelikož je to velmi realistické a nohy a ruce se tu lámají s lehkostí. Sice se nelámou tak snadno jako hlava nebo trup, ale to je vedlejší.

VIOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEET!
American horror story, kdo by neznal. Je to super seriál, sice má několik nedomyšlených částí (viz 1. série), ale to tu nebudu nějak moc rozebírat. (Napíšu o tom radši recenzi >:D)


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ne, já se tomu prostě nemůžu přestat smát:DDDD


Další super gifky:DDD Prostě přátelé:3
To mě přivádí na můj oblíbený vtip : ,,Konečně mám přátele!"
,,Jo? Gratuluju, kolik jich máš?"
,,Všech 10 sérií!"


Tohle mám v záložkách od tohoto týdne...Poslala mi to kamarádka. Kdo to nepochopí, asi neslyšel písničku
What does a fox say↓

http://spirca.webnode.cz/japonska-jmena/ & http://www.naruto-online.wbs.cz/JutsuTechniky.html
Toto jsou pro mě velmi důležité odkazy při psaní povídky o Narutovi. Jo, některé jména (konkrétně příjmení) si vymýšlím, nebo upravuji existující jméno. Např. Hlavní postava Vlčího loutkaře, Shikuro Nawaka, je složenina SHIzune a KanKURO. Nawaka je vlastně Nawaki, akorát jsem to změnil z i na a (Nawaki je zesnulý bratr Tsunade)
Poté jsou tu techniky. Ne, nevymýšlím si fakt všechno, můžete tam najít jutsu, co používá Teiko a nebo Mizu bushin no jutsu.


A pak tu je něco pro hráče :D


LoLko -
http://www.lolking.net/
http://lolcounter.com/
Toto jsou velmi užitečné odkazy. Vemte si příklad že si vezmete na mid line championa Lissandra. Lock inete se a všichni LoLkaři ví, že poté následuje načítaní champů. U toho načítání championů vidíte, jak se daný hráč jmenuje a jakou má postavu. Podíváte se na lolking.net, zadáte jeho jméno a ihned vám vyjede, jaké má prohrané hry a jaká divize je (Divize je takové klasifikování. Začínate na Bronze V a končíte na Diamond I)
Když si zjistíte, jaká divize je hráč, můžete se začít radovat, nebo řvát, pokud je lepší než vy. Poté vám nezbývá si zjistit poslední šanci na vaši výhru a to, jestli counterujete jeho championa nebo ne. Counter znamená, že nad ním máte výhodu. Takže pokud vy máte Lissandru a on třeba Swaina, můžete si hodit křížek. Teoreticky jsem prohráli, ovšem prakticky máte ještě šanci ho podrtit, ať je jaká divize chce.


Minecraft - http://www.minecraft-crafting.net/
Z dob kdy jsem začínal hrát MC, byl tento odkaz velmi potřebný. Nevím, proč ho mám ještě v oblíbených, když MC dávno nehraji. I tak, možná se to někomu bude hodit.

A to je všechno z toho zajímavějšího:3
Pokud se mi bude hodně moc chtít, tak v týdnu napíšu Shikura :P
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ave Ave | Web | 3. listopadu 2013 v 12:18 | Reagovat

(y)
Lissandra nově i v tvých článcích. XD
https://www.youtube.com/watch?v=dVqsnuCiDkM SPAM

2 Pekelný Pajin Pekelný Pajin | 3. listopadu 2013 v 12:33 | Reagovat

Nikdo nebude trollit ledovou královnu!

3 Anonym Anonym | 9. ledna 2014 v 19:40 | Reagovat

Budeš dělat tu recenzi na American Horror story?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama