Shikuro, Vlčí loutkař 5. část

9. července 2013 v 23:45 | Pajin |  ''Povídky''
Když dorazili až k nablýskanému vchodu restaurace, Shikurovi došlo, že tohle je ta nejdražší restaurace ve vesnici. Mockrát tu nebyl, ale věděl, že jídlo z ní stojí za to.
,,Dneska se nadlábnu, pokud to platí ta křehule." pomyslel si ďábelsky Shikuro. Poté se ale na chvíli zamyslel a imaginární ďabelské rohy mu zmizely. ,,Ne, To není správné! Zaplatím si to sám." prohlásil nahlas.
,,Ehm, chlapče, jsi v pořádku?" zeptala se nejistě Teiko.
Shikuro zčervenal, když mu došlo, že svoje prohlášení slyšela celá ulice. Všichni se otočili, ale poté bezzájmu pokračovali v chůzi. Nevěděl co dělat. Má dělat že nic, nebo se omluvit? ,,Prostě něco řekni.....řekni něco.....už to začíná být divné.....řekni něco......hned něco řekni!!" nemohl na nic přijít..,,Ehm, mám jenom hlad." řekl spěšně. ,,Nic horšího sis nemohl vymyslet ty dřeváku?! Tohle zní tak.....rovnou se můžu jít zakopat a na zákusek zapomenout.." řekl si naštvaně a smutně.


Mezitím, co Shikuro svádil vnitřní boj přišel Kidari ke dveřím, otevřel je a podržel je dámám a i když si to Shikuro neuvědomil, podržel dveře i jemu. V té restauraci bylo poloprázdno, jak by taky ne, nebyl čas oběda, spíše svačiny.
Teiko si sedla ke stolu s krásným výhledem do vesnice.Shikuro se podíval ven z okna a nezmohl se jen na víc než ,,wow." Poté se pohodlně usadil do kříže s Teiko. Oh! A ta židle. Byl v sedmém nebi. Prohlížel si stolek s grillem uprostřed a už se těšil, jakmile si bude moct něco opéct. Kidari si sedl vedle Teiko a Izumi si sedla k Shikurovi. Trošku se začervenal, ale nedal na sobě nic znát. Za chvíli k nim přišla obsluha.
,,Dobrý den, co si dáte?" zeptal se znuděně číšník, ale potom si všiml Teiko v rohu a jeho nálada se poněkud zvedla.
,,Ehm, chceme si osmažit plátky gyros, prosím." řekla bez zájmu Teiko. ,,A co si dáte k pití, týme?"
,,Stačí voda." řekl bez zájmu Kidari.
,,Pomerančový džus." odpověděl lhostejně Shikuro
,,Máte tu čaj?" zeptala se Izumi.
,,Ano máme.." odpověděl nedočkavě čišník ,,A vy krásná dámo?"
,,Ehm, takže bych si dala také džus, ale ať je tam i deštníček, nebo vám to chrstnu do obličeje, pane." řekla Teiko a bláznovsky vykulila oči.
,,Jo...jasně...ano.." odpověděl šokovaně čišník a odešel to chystat.

,,Ehm, takže jak jste možná zjistili, jmenuji se Sakuno Teiko, je mi 30 let a nejsem ani trochu dobrá v taijutsu ani v genjutsu. Bojuji zapomocí ninjutsu zdálky a také ovládám lékařské ninjutsu, takže kdyby se něco stalo, můžu vás vyléčit. Nejsem nejlepší, ale mám kvalifikaci doktora. Moje oblíbená barva je modrá a fialová. O vaší zkoušce vám řeknu až zítra. A teď ty, představ se jako já." řekla a ukázala na Izumi.
Postavila se. ,,Ahoj všichni, moje jméno je Hozuki Izumi a je mi 13 let. Jelikož jsem z klanu šermířů, jsem nejlepší v taijutsu, ale někdy v boji použiju i ninjutsu. Zatím nemám nějaký slavný meč, ale chtěla bych ho někdy získat. Mám mladšího bratra -Akira-a moje oblíbená barva je modrá." řekla a posadila se.
,,Děkuji a teďka ty chlapče." řekla a podívala se na Shikura."
Shikuro se postavil ,,Zdravím vás, moje jméno je Nawaka Shikuro, je mi také 13 a jsem loutkař. Mám dohromady 5 loutek a jejich použivání najednou nazývám 'Technika vlčí smečky' ale zatím zvládám pořádně ovládat jen jednoho. Jsem úplně levej na genjutsu, ale jde mi ninjutsu a trochu taijutsu. -Odmlčel se, číšník přinesl jejich objednávku a Teiko začala nakládat maso na grill- Jelikož je většina členů mého klanu členy ANBU, chci se také jednou stát ANBU. Mám mladšího bratra Toshiho. A moje oblíbená barva je zelená a černá."
,,Zajímavé. Děkuji ti. A teď ty." usmála se na znuděného černovlasého kluka a usrkla si svého džusíku.
,,Moje jméno je Dai Kirari, nedávno mi bylo 14. K boji využívám především ninjutsu a skryté jehly. Tento deštník totiž není jenom proti dešti, jak si většina lidí myslí. Je to ninjovská zbraň. Používám také genjutsu. Taijutsu mi moc nejde, jelikož jsem útočník na dálku. V boji ale využívám i jiné zbraně, ale nejvíc deštník. Moje oblíbená barva je černá a mám 3 sourozence."
,,Ahá!" usrkla znovu Teiko ,,Takže ty jsi kluk!" vyhrkla překvapeně a nabrala si maso.
,,Ahh...ano jsem.."
,,Oh, promiň..Nabírejte si maso. Už je hotové."
Když dojedli vše, co si objednali, zaplatila za ně Teiko a všichni šli domů. Poté se už celý den nic nedělo. Větší terno bylo druhý den, když se sešli na náměstí.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sasanka-chan Sasanka-chan | Web | 14. července 2013 v 20:05 | Reagovat

Shikurův tým se mi zamlouvá. :3 Nejvíc asi Dai. :D Ale Izumi je taky fajn, už jenom z důvodu, že je Hozuki. :D Ona a Shikuro se ještě někdy dají dohromady, ne? byla bych pro. :3 A jinak, Teiko-sensei se mi taky zatím nijak nezprotivila, takže dobrý. :D Tato část se mi zatím líbila asi nejvíc. :-) Kdy bude pokračování? :-D

2 Pekelný Pajin Pekelný Pajin | 14. července 2013 v 20:06 | Reagovat

Až mě přejde lenost :D

3 rainorchid rainorchid | Web | 14. července 2013 v 20:13 | Reagovat

takže som si prečítala aj týchto 5 častí čo tu máš o loutkarovi...
sa mi páči, že posledné kapitoly boli dlhšie, ale zatiaľ sa nič nestalo a už je to 5-ta kapitola :-?
a videla som prvé série Naruta, no nemyslím si, že by bola ich vedúca natoľko drzá, aby nahlas "urazila" svojho žiaka...
sorry asi veľa kritizujem, ale na to, že žiadaš, aby ti hodnotili ľudia články moc si toho nevyprodukoval...

4 Pekelný Pajin Pekelný Pajin | 14. července 2013 v 20:33 | Reagovat

[3]: Jo, jenomže Teiko je jiná. Nechci aby moje postavy byly dle předlohy Naruta. Tady nejsme v Konoze.

Btw. Tohle není kapitola, ale část. Chci to psát po takových částečkách, aby to bylo napínavější. ;)

5 rainorchid rainorchid | Web | 14. července 2013 v 21:15 | Reagovat

jako dobre, postavy robíš ako chceš ty... to ti neberiem :-P je jednoznačne originálna :-)

no a s tým delením je to fajn, že z toho chceš mať viac, ale keď sa tam nič nebude diať, už čitateľa neprivábiš späť hocijaký geniálny je to nápad :-?

6 Pekelný Pajin Pekelný Pajin | 15. července 2013 v 20:54 | Reagovat

Asi takhle, mně se čtou líp povídky po částech, když se podívám na tvůj blog, máš tam moc dlouhý ty povídky a to se mi prostě číst nechce. Asi je to jenom můj názor, ale mně to vyhovuje a většině lidí co mi to chválí taky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama