Přívěšek lva

23. července 2013 v 22:05 | Pajin |  ''Povídky''
Tato povídka je speciálně pro Anetku! :P
Doufám, že se ti bude líbit ;)

Zrovna svítalo, když Ai otevřela oči. Všude ještě byla rosa a ticho. Ráda se budila brzo, všude bylo ticho, chlad a měla čas na trénování. Lehounce vstala, aby nevzbudila svého mladšího bratra. Nerada snídala. Po ránu nebyly její chuťové buňky probuzené a proto si jenom vyčistila zuby a prohrábla své dlouhé modré vlasy. Podívala se do zrcadla a podívala se na sebe svýma svítivě zelenýma očima. Nasadila si čelenku se znakem skryté listové.

Nedávno jí bylo 13 a připadala si děsně dospěle. Už si připadala dost stará na první pusu, ale snažila se tuto myšlenku vypudit z mysli. Byla poněkud nervózní, protože dneska měla misi s týmem 7, byla záskok za Haruno Sakuru, neměla ji ráda. Byla tak strašně zamilovaná do Sasukeho a snažila se jí ho přebrat. Ai se Sasuke pouze líbil! Nic víc, nic míň.Přemýšlela, co to bude za misi, koneckonců, byla to mise C! To už něco znamená. Mezitím vzala malou krabičku na stolku a šla potichu prošla kolem ložnice svých rodičů. Nazula si boty a vyšla na zahradu, kde na konci byl terč, který byl ovšem tak domlácený, že by to chtělo nový, ale ona zatím jiný nepotřebovala.

Zle se na figurínu podívala, složila pár pečetí a zabrumlala si Blesk: Bleskové spoutání! A na figuríně se objevilo světlo, které ji okamžitě spoutalo. Vytasila svůj oblíbený kunai na trénování a začala kolem terče poskakovat a sekat. Přitom si představovala, jak to nandává nějakému protivníkovi, nejlépe chuuninovi. ,,Tak ty takhle parchante?! Háá! Zdechni, zdechni, zdechni!" Brblala si pod vousy a sekala čím dál rychleji.

Figurína vypadala, že to nevydrží, ale stále obstojně držela, nakonec se Ai neudržela, nadechla se a složila pečeť Vítr: Větrné ostří. Tohle už panák nevydržel a rozletěl se. Ai se tiše zasmála. Tyhle dvě jutsu trénovala tak dlouho a konečně je vypilovala k dokonalosti.
Tedy k dokonalosti na genina, samozřejmě. Odklidila figurínu a pomalým krokem se vydala k bráně ke vchodu do vesnice, kde měla s týmem 7 sraz. Šla pomalu. Měla dostatek času, nebo si to aspoň myslela. Když zjistila, kolik doopravdy je hodin, rozběhla se po celém městě a jenom cítila, jak jí vítr vlaje do vlasů. Uměla běhat, to byla její specialita, málokdo byl lepší v běhu než ona. Brána byla na obzoru a dokonce viděla i siluety postav. Už byla tak blízko, že viděla i Sasukeho chladný výraz a nápis na knize mistra Kakashiho.

,,Ahój, pardon že jdu pozdě." Křičela na ně z dálky, ovšem v té chvíli se jí stalo něco trapného. Něco za co by se každý styděl, dokonce i ona. Ihned poté, co je pozdravila, zakopla o kámen a naryla si obličej. Bože, to byl trapas, zastyděla se a zvedla se.
,,Nic to není!" zalhala jim, i když to bolelo jako čert.
,,Heh." Ušklíbl se Sasuke.
Kakashi ani neodtrhl oči od knihy a v klidu pokračoval ve čtení.

Ai k nim v rozpacích přicupitala.
,,Kdy vyrazíme?" zeptala se celá rudá.
,,Chybí nám akorát Naruto. Jako vždy." Odvětil sensei a schoval knihu. ,,Musíme počkat."
Jen to dořekl, Naruto už běžel. Byl zpocený a rudý - pochopitelně, běžel tak kilometr.
,,Ahoj! Trochu jsem zaspal!" také křičel z dálky ovšem na rozdíl od Ai nezakopl a zastavil u nich.
,,Fajn, když jsme tu všichni, je na čase popřát Sasukemu. Ai, chápeme, jestli nebudeš mít dárek, protože určitě nevíš, kdy je narozený." Vytahoval Kakashi něco z bundy.
,,Ne, to je v pořádku." Pousmála se Ai a vytáhla krabičku. ,,To je pro tebe, Sasuke. Všechno nejlepší." Podívala se na něj láskyplně a podala mu ji.
Sasuke si krabičku několikrát prohlédl a podíval se dovnitř. Byl tam šperk. Lesklý, stříbrný řetízek s přívěskem lva. ,,Dík." Podíval se na ni vesele.*
Ai byla šťastná, že se mu dárek líbí.

Další byl na řadě Kakashi. Dal Sasukemu opravdu zvláštní dárek, ale u něj to nebylo žádné překvapení, když Sasukemu podal panda čepici. ,,Je extrémně pohodlná, Sasuke. Snad ti bude." Zasmál se Kakashi, bylo vidět, že má radost, ovšem Sasuke jeho pocity neopětoval, ale i tak dárek přijal a nasadil si čepici.

Ai uvnitř sebe sváděla boj. Chtěla po Sasukovi a jeho sexy čepici ihned skočit. ,,KAWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAI!!!!!" řvala uvnitř sebe.
Naruto znervózněl a hrabal si po kapsách, ať hledal cokoliv, nenacházel to až potom sáhl do vaku a vytáhl jeden kunai.
,,Přijmi můj dáreček, Sasuke. Můj nejoblíbenější kunai, ať slouží! Všechno nejlepší." Hodil mu kunai a vypadal vesele, i když by každý normální člověk byl nervózní.
Mladý Uchiha si bezeslovně kunai strčil do vaku a podíval se na Kakashiho, s výzvou, aby jim popsal misi.
,,Dobře týme, dnešní náplní bude vyzvednout tajnou zprávu v lese, normálně bych tam měl jít s chuuniny, ale momentálně jsou všichni na misích, tak jdu s vámi. Žádná vesnice o tom neví, proto tam posílají nás. Není to tak daleko odsud, když půjdeme rychle, zhruba 3 hodiny odsud. Zpráva je ovšem tak tajná, že ji mohu vyslechnout jen já. Žádné otázky?" odmlčel se.
Nikdo nereagoval.
,,Dobře, vyrážíme." Řekl a ostatní jej následovali.

Celá cesta probíhala hladce a dorazili tam dokonce i za dvě hodiny a tři čtvrtě, byli na mýtině, když je Kakashi zastavil. ,,Jsme tady, týme." Řekl jim a napodobil zvuk drozda.
Pár vteřin po tom se u nich vynořil muž ze země. Byl nenápadný, malý a hubený. Pozdravil a začal něco Kakashimu šeptat do ucha. Ten pouze mlčky přikyvoval. Všechno proběhlo hladce a chlapík opět zmizel. Jejich kapitán chvíli mlčel a poté je vyzval, aby šli zpátky. Souhlasili, mlčky se obrátili směrem k vesnici a vyrazili.

Běželi asi hodinu a půl a jediné co je vyrušovalo, bylo Narutovo neustálé stěžování, že ho bolí nohy. Nakonec jej ale Sasuke umlčel a zaposlouchal se do zvuků okolí.
,,Hej, vylezte, víme že jste tu." Řekl chladně a tasil kunai. Kolem nich se najednou vynořili 2 shinobi v čele s opáleným chlapem, který měl drsný výraz. Ovšem jeho výraz byl nic oproti chladnému pohledu kunoichi za ním, která měla na ruce znak skryté Oblačné.

Ai běhal mráz po zádech, z pohledu za ní a tomu chlapovi vedle té strašlivé ženské zřejmě taky, protože vypadal vystrašeně a podlamovaly se mu kolena.

,,Dejte nám tu zprávu a nic se vám nestane." Zavelel posměšně jejich leader.
,,Jako kdybys nevěděl, že vám ji jenom tak nedáme." odvětil mu chladně Kakashi.
,,Jak myslíš, nejdřív odpráskneme tu tvoji ochranku, pak si podáme tebe a odvlečeme tě do naší vesnice, kde si s tebou určitě nějak poradí." řekl leader a skočil směrem k němu, zatímco kunoichi se vybrala jako cíl Naruta se Sasukem a vystrašenec vytasil meč na zádech a šel po Ai.

V té chvíli všichni věděli, že jde do tuhého. Ai nemeškala, vytáhla svůj oblíbený kunai a odrazila jeho útok.
Začal zápas plný sekanců a vykrývání, ovšem Ai to zvládala a snažila se vychytat nepřítelovu slabinu. Měla co dělat, protože z toho ustrašeného chlapa se proměnil běsnící sekáč. Levé stehno, pravé rameno, kotník, prsty! Na všechno si muselá dávat pozor, protože jí tam mířil, nakonec od něj odskočila, nadechla se a použila své větrné jutsu. Zabralo to, protože protivník musel odkočit o kus dál, aby jej nerozsekala, ale neodešel bez újmy, sekla jej do jedné paže, a to tak hluboko, že mu jeho dvouruční meč byl na nic. To jej ovšem rozzuřilo. ,,Tak ty malá puťko si myslíš, že mě porazíš?! To se na to podívám!" zařval spíše hystericky, rozběhl se proti ní a začal skládat pečetě, za neustálého hekání, kvůli bolavé ruce. Když k ní doběhl, snažila se mu vyhnout, což se jí povedlo a bodla jej do břicha, což se mu stalo osudným. Zakuckal se a svalil se na zem. Tohle pro ni znamenovalo vítězství.
Když se rozhlédla po okolním bitevním poli, ostatní si vedli stejně dobře jako ona. Sasuke ukončil svůj zápas svým proslulým Oheň: Technika velké ohnivé koule a bylo po kunoichi.
,,Krásná práce Sasuke!" usmála se na něj Ai.
Ten jí pohled oplatil, ale zhrozil se, rozběhl se a zařval ,,Ai! Bacha!!" Ale bylo už pozdě. Než se Ai stačila vzpamatovat, muž, kterého si myslela, že porazila, ji chytil pod krkem a bodl ji těsně vedle srdce.
To už ale přiběhl Kakashi, který jej chladnokrevně odpravil za pomocí Chidori, vrah se svalil na zem a zavřel oči. Tohle byl jeho konec.
Ai zalapala po dechu. Tohle opravdu nečekala ,,Vždyť byl mrtvej..."pomyslela si, když už ležela na zemi.
Sasuke a Naruto k ní přiběhli, ale Sasuke ji chytl za záda, aby byla v něčem jako polosedě a Naruto za ruku.
,,Neumírej Ai...prosím..." zadržoval slzy Naruto.
,,Promiň Naruto, mohla být ještě sranda." sladce se na něj usmála a zaměřila pohled na Sasukeho.
,,Neber si to nějak osobně, že v den tvých narozenin ti seberu všechnu slávu..." zadívala se na něj smutně.
,,To je v pohodě, ale neumírej, prosím..." vysoukal ze sebe Sasuke ,,Sensei?! Že je ještě čas ji zachránit...."
Kakashi se na všechny podíval a potom sklesle zakroutil hlavou v nesouhlas.
Naruto to už nevydržel a pustil slzy.
,,Všechno nejlepší Sasuke, ta čepka ti fakt sekne." řekla mu se slzami v očích a naposledy vydechla.


*U něj to vypadalo jako kdyby ji probodl pohledem.

Btw. Promiň, že jsem Tě zabil. :D :(
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sasanka-chan Sasanka-chan | Web | 23. července 2013 v 22:23 | Reagovat

Kyáááááááá, to je sugoii!! :33 Arigato gozaimasu! Arigato gozaimasu! Vážně, to byla nádhera! 'Nedávno jí bylo 13 a připadala si děsně dospěle.' << Jo, přesně tak. :D I když mě už bude brzo 14, ale taky si připadám děsně dospělá. :D A to, že mám mladšího bratra, jsi věděl nebo jen tak plácl? :D A Sasuke s panda čepicí, to je... to je...to je moc! Vážně, tohle bych nerozdýchala. :D To by mě položilo, víc jak nějaké bodnutí. :D Vážně, něco tak úžasného...to chci vidět i v reálu! <33 Kakashi má úžasné nápady na dárky! :333 A moje poslední slova zabila, ale vážně to sedí. :D I když je fakt, že já bych přidala ještě něco o tom, jak je hustodémonsky sexy, ale i tak trefa. :D A neva, lepší mě, než Sasukeho. xD

2 Pekelný Pajin Pekelný Pajin | 23. července 2013 v 22:26 | Reagovat

[1]: :33 Jsem rád, že jsem se trefil ^^

3 Ave Ave | Web | 27. července 2013 v 16:51 | Reagovat

(y)

4 Anďa Anďa | Web | 30. července 2013 v 9:51 | Reagovat

úžasný ???  :-D  :-D

5 TaDivná TaDivná | 14. září 2013 v 22:15 | Reagovat

Dokonalý! Sice mě nikdy nic takovýho nezajímalo, ale ty jsi to změnil! Je to úžasný!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama