Červenec 2013

Přívěšek lva

23. července 2013 v 22:05 | Pajin |  ''Povídky''
Tato povídka je speciálně pro Anetku! :P
Doufám, že se ti bude líbit ;)

Zrovna svítalo, když Ai otevřela oči. Všude ještě byla rosa a ticho. Ráda se budila brzo, všude bylo ticho, chlad a měla čas na trénování. Lehounce vstala, aby nevzbudila svého mladšího bratra. Nerada snídala. Po ránu nebyly její chuťové buňky probuzené a proto si jenom vyčistila zuby a prohrábla své dlouhé modré vlasy. Podívala se do zrcadla a podívala se na sebe svýma svítivě zelenýma očima. Nasadila si čelenku se znakem skryté listové.

Nedávno jí bylo 13 a připadala si děsně dospěle. Už si připadala dost stará na první pusu, ale snažila se tuto myšlenku vypudit z mysli. Byla poněkud nervózní, protože dneska měla misi s týmem 7, byla záskok za Haruno Sakuru, neměla ji ráda. Byla tak strašně zamilovaná do Sasukeho a snažila se jí ho přebrat. Ai se Sasuke pouze líbil! Nic víc, nic míň.Shikuro, Vlčí loutkař 7. část

16. července 2013 v 13:54 | Pajin |  ''Povídky''
Saluton,
Chtěl bych poděkovat všem různým bohům za to, že je konečně dobré TT. Konečně může většina lidí použít svou fantazii a vytvořit tak různorodé články. Předem vás chci upozornit, že toto TT zapojím do své povídky. Moje aktuální povídka se píše na základě anime Naruto, akorát z jiného pohledu. Tento článek bude 7. částí této povídky a proto pochybuji, že jej pochopíte bez přečtení předešlých částí.

1. část
2. část
3. část
4. část
5. část
6. část

Shikuro, Vlčí loutkař 6. část

16. července 2013 v 12:20 | Pajin |  ''Povídky''
Když Shikuro dorazil na náměstí, Dai zde již stál. Teiko dorazila za chvíli, ale Izumi stále nikde. Čekali čtvrt hodiny, než se dáma uráčila přijít. Již zdálky viděli, jak je rudá - nejspíše celou dobu běžela.
,,Pardón!" křičela na ně zdálky. ,,Trochu jsem zaspala."
,,Ehm, to nevadí Izumi, to se stává." Nejistě se usmála Teiko.
Izumi se postavila k nim a hlasitě vydechovala. Vlasy měla celé rozčepýřené, ale i tak vypadala elegantně.
,,Eh, takže když jsme tu všichni, můžu začít s tím, co vás dneska čeká a nemine. Dnešní zkouška bude velice jednoduchá, musíte porazit můj Mizu bushin. Jak říkám, nebude to tak těžké, konec konců, jsem lepší lékařský ninja." Teiko se odmlčela. ,,Ale radši bych šla někam jinam. Třeba na mýtinu u lesa, je to tam velmi pěkné, hrozně ráda tam chodím." Rozplývala se.

Bojovníci 4 elementů - Smrtící zjištění 2. část

15. července 2013 v 23:19 | Pajin |  ''Povídky''
____________________________________Smrtící zjištění

Možná uzavření této povídky → čtěte!
Dan nebyl překvapen, že Mina vyhrála. Byla o hodně lepší než Becky. Když se díval na ostatní zápasy, jeho sebevědomí neustále klesalo. Především když jedna holka zavalila kamenem kluka, který měřil metr osmdesát a ovládal vítr. Byl celkem mrzutý, když si pomyslel, co všechno by mohl dokázat, kdyby měl schopnosti vítru, jako jeho matka. Jednou mu vyprávěla, že zamlada jí říkali 'černý hurikán'. Prý se prala výhradně s kluky a vždy vyhrála. Když už to pro ně vypadalo nadějně, že ji konečně porazí, roztočila se kolem své osy a vytvořila tak hurikán, co je dorazil.
Dan byl uzamčený ve svých myšlenkách, že si ani nevšiml, že si děti vybírají své nepřátele. Dendy si vybrala nejhůře vypadající bojovnici země. Ráda si své vítězství užívala, především když bylo proti někomu z elementu země. Obě šly na pódium a uklonily se ostatním. Dívka si poté posměšně odplivla.
,,Jako poupátko." Řekla se šklebem Dendy.
,,Cos to řekla párátko?! Řekni to znova a zítra ti zlámu všechny kosti v těle." Zařvala naštvaně dívka a kamenným pohledem probodla Dendy.
,,Nic, nic." Odpověděla jí a odešla z pódia.
Následně sem přišla malá holka se šikmýma očima. Byla celkem roztomilá, když by si člověk odmyslel všechen ten make-up. Díky němu byla bílá jako stěna.
Než docupitala, přišla za Danem Mina.
,,Čůs, tak jaký to bylo? Vyprášila jsem jí faldy, co?"
,,Jo, dobrá práce." Řekl a dali si high five
,,Neruším?!" zaječela malá dívka z pódia.
,,Vlastně rušíš." Zašklebila se znuděně Mina.
Ta mladá holka se zlostně podívala na Minu, ale ukázala na Dana. ,,S tím chci zápasit."
Dan jen vykulil oči.

Shikuro, Vlčí loutkař 5. část

9. července 2013 v 23:45 | Pajin |  ''Povídky''
Když dorazili až k nablýskanému vchodu restaurace, Shikurovi došlo, že tohle je ta nejdražší restaurace ve vesnici. Mockrát tu nebyl, ale věděl, že jídlo z ní stojí za to.
,,Dneska se nadlábnu, pokud to platí ta křehule." pomyslel si ďábelsky Shikuro. Poté se ale na chvíli zamyslel a imaginární ďabelské rohy mu zmizely. ,,Ne, To není správné! Zaplatím si to sám." prohlásil nahlas.
,,Ehm, chlapče, jsi v pořádku?" zeptala se nejistě Teiko.
Shikuro zčervenal, když mu došlo, že svoje prohlášení slyšela celá ulice. Všichni se otočili, ale poté bezzájmu pokračovali v chůzi. Nevěděl co dělat. Má dělat že nic, nebo se omluvit? ,,Prostě něco řekni.....řekni něco.....už to začíná být divné.....řekni něco......hned něco řekni!!" nemohl na nic přijít..,,Ehm, mám jenom hlad." řekl spěšně. ,,Nic horšího sis nemohl vymyslet ty dřeváku?! Tohle zní tak.....rovnou se můžu jít zakopat a na zákusek zapomenout.." řekl si naštvaně a smutně.

Domov důchodců

9. července 2013 v 9:02 | Pajin |  Téma Týdne
Další úžasné téma týdne! Příští týden by mohlo být něco jako ,,Iveta Bartošová" ať to máme hezky pohromadě. -_-

Důchodci. Kdo by je neznal? Své temné síly mají všude. Jejich základny jsou v supermarketu, kde obvykle řvou na prodavačky, že jim vrátily o korunu míň a nebo že jim nezapočítaly slevu. Často je také potkáte ve skupinkách, kde spřádají plány na ovládnutí světa slev. Předhánějící se, kdo nakoupil víc a levněji a kdo má víc bolestí.

Tohle jsou obvyklí důchodci. Někteří ale zase nejsou tak špatní. Já s dobrými zas až takové zkušenosti nemám, ale také je znám. Jsou to ti, kteří vám nabídnou něco sladkého, peníze, jídlo, oblečení, nocleh, trávu...
Ano, jsou to vaši prarodiče.
Obvykle jsou veselí a dobře vaří. Mají sice nějaké chyby, ale dokud se k vám a vaší rodině chovají dobře, máte je rádi...

Ale to není to, o čem jsem chtěl psát. Radši bych psal o domově důchodců.Jak ho vnímáte?

Má své klady, ale i své zápory. Důchodci jsou spolu, starají se tam o ně, můžou chodit společně plavat, na keramiku a takové ty detaily.

Plusy domova důchodců.

+Důchodci jsou mezi svými
+Starají se zde o ně
+Nenudí se tu
+Nemusí se starat o byt
+Vaří jim zde
+Pravidelně je navštěvuje lékař
+Nemusíte se o ně starat vy, pokud to již nezvládáte
+Mají zde co potřebují

Mínusy

-Mezi ostatními můžou chytnou zahořklost
-Nemáte je blízko sebe
-Nemusí se jim tu líbit

Jsou zde i další faktory, ale tyhle dle mého stačí. Já si myslím, že by si důchodci měli objednat pečovatelskou službu, která jim bude jezdit domů se o ně starat, pokud už to nebudou zvládat, můžou se přihlásit do domova. Ale je to jenom na nich.

Děkuji za přečtení.

Definitivně zpátky

8. července 2013 v 22:41 | Pajin |  Blog
Zdravím,

Chtěl bych vám jen oznámit, že jsem definitivně zpátky. Zbytek řeknou otázky s odpovědmi.

Co tě přimělo psát zase blog?

Upravil jsem design.

? Co to sakra meleš?

Když jsem upravoval ten velmi jednoduchý design a nahradil ho ještě jednodušším, přerovnával jsem rubriky. A jak to tak bývá, narazil jsem u toho na nějaké články...

'Oh god why....Co jsem to psal? Proč jsem to publikoval?....Stydím se Q.Q' ← Takhle nějak zněly moje reakce. Proto jsem se rozhodl, že když se mi nebude chtít nic psát, prostě upravím staré články.

Píšeš už přes dva roky. Jaktože máš tak málo článků?

Měl jsem víc článků. Ale...nedaly se číst. Tak jsem je prostě smazal. Hotovo, konec. Takhle je to lepší.

Čtu tvoji povídku, ale vadí mi, že nevychází pravidelně. Co proto mám udělat?

Moje povídka je na začátku rozkvětu, skoro nikdo ji nečte a proto si ji píši kdy chci. Povídka by začala vycházet pravidelně (a k ní by přibyly další), kdyby jsi tu část po přečtení ohodnotil. Moc by mi to pomohlo a zahřálo u srdce. Zatím ji hodnotí zhruba 4 lidi a za to jim moc děkuji. Až jeden díl ohodnotí 10 lidí, povídka bude pravidelná a dny, kdy bude vycházet si budete moc zvolit vy sami.

To je asi všechno. Děkuji za přečtení.

Vaše ikonky

8. července 2013 v 21:56 | Pajin |  Reklamy
Empty Q_Q

Vkládání reklam

8. července 2013 v 21:55 | Pajin |  Reklamy
Saluton,

Znovu jsem se rozhodl vám dát šanci a vytvořil jsem vám dokonce samostatnou rubriku! Akorát že teď, v tom bude lepší systém.

Reklamy které vložíte formou odkazu ' www.mujzahlasujpromebidnytvore.cz Prosím, dej mi hlas :) :) Dík' Napište normálně do komentářů u TOHOHLE ČLÁNKU a já vám ten hlas dám. Pokud to bude u jiného článku - mažu. Bez milosti.

Pokud zde budete chtít ikonku, napište pod tenhle článek 'Ikonku prosím' a já vlezu na váš blog a vložím ji do toho článku. Můžete si k tomu dát i krátký popis vašeho blogu, pokud chcete, já proti tomu nic nemám.

Nezaručuji, že se na ikonky bude každý dívat. Nehodlám si je dávat na hlavní stránku.

Btw. Byl bych rád, kdybyste si na oplátku zkopírovali moji ikonku ;) Taky potřebuji reklamu.