Shikuro, Vlčí loutkař 4. část

28. června 2013 v 12:00 | Pajin |  ''Povídky''
Další den byl Shikuro celý napjatý. Bude se líbit jeho novému týmu? Co když nebudou vycházet? Nebo se nikdy nenaučí být sychnronní v zápase? Tyto myšlenky se mu honily celou dobu v hlavě mezitím, co se převlékal. Když si nasazoval svůj oblek na mise, pocítil příjemný záchvěv v celém těle. Vychutnával si každou nitku toho oblečení, ve kterém bude všechny porážet. A potom přišel zlatý hřeb rána. Nasadit si čelenku.. Po noci byla trochu poslintaná, jelikož z ní byl tak nadšený, že s ní spal.
Přemýšlel, kam si ji nasadí, a nakonec vyhrálo čelo. Přece jenom, neměl by se na ní takhle uškrtit, jako se to už párkrát některým ninjům stalo. Podíval se do zrcadlo a překypoval pýchou. Nakonec si zabalil 1 větší svitek a přitom se uchechtl.
,,Já jim ukážu, co klan Nawaka umí." zamrmlal si pod vousy a šel na akademii.

Přišel trochu později, ale co. Vešel do třídy co nejvíc cool, aby na holky udělal dobrej dojem. Jakmile si sedl, začala hodina. I když pro ně to znamenalo rozdělování do týmů. Třídní vešel do třídy a bez dlouhých otálení začal rozřazovat. Byla to nuda, dokud neuslyšel svoje jméno.
,,Tým 3! Hozuki Izumi*, Nawaka Shikuro a Dai Kidari. Postavte se prosím."
Shikuro a jeho dva spolužáci se postavili. Ta dívka byla krásná. Měla bílé vlasy a naspodu namodralé. Nevěděl jestli je to schválně, nebo je to přírodní, ale slušelo jí to. Narozdíl od ní ten kluk byl divný. Byl bledý, měl dlouhé vlasy jako uhel a měl na zádech deštník. ,,Proč nosí ten deštník? Vždyť neprší..Asi se snaží být vybaven do každé situace."
,,Váš sensei bude.."
Shikuro pod stolem zkřížil prsty..,,Bože, ať je dobrej, ať je dobrej.."
,,Sakuno Teiko"
,,Ženská?!" Podivil se v duchu Shikuro. ,,Jak nás může vést žena?! Tohle bude špatný."
,,Už si můžete sednout." řekl uspěchaně třídní a pokračoval v rozdělování zbytku třídy. Když rozdělil zbývajícíh 7 týmů, připomněl jim, že na jejich senseie mají počkat venku a vyprovodil je ven.
,,Tak hodně štěstí vám všem. Pravidla mi bohužel nařizují jít už zpátky..Takže, na shledanou třído!" usmál se a odešel zpět do budovy.

Po nějaké chvíli, si senseiové začali rozebírat jejich týmy. Když už zbývaly 4 poslední týmy, uviděl Shikuro elegantní dámu, která šla střídmým krokem k nim. Kdyby chtěla, byla by určitě rychlejší než vítr, ale jelikož nemusela, neběžela. Měla krásn vlasy a hnědé oči.
,,Promiňte, jste tým 3?" zeptala se ostýchavě.
,,Ano, jsme! Vy musíte být Teiko - sensei." řekl přátelsky Izumi.
,,Skvěle, tak tedy pojďme někam, kde je lepší se seznamovat." řekla, otočila se s gestem, aby jí následovali a vydala se směrem od akademie.
,,A kam jdeme?" zeptal se Shikuro.
,,Kam jinam, než do restaurace. Zvu vás, pořádně se nadlábnem." řekl a s úsměvem vykročila k nejlepší restauraci ve skryté Mlžné.*Dovolil jsem si ji dát do stejného klanu, jako je Suigetsu Hozuki. Strašně se mi líbilo, že umí zkapalnění.

...Pokračování příště...
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sasanka-chan Sasanka-chan | Web | 14. července 2013 v 19:54 | Reagovat

Hozuki klan vede! :3 Povídka se mi zamlouvá čím dál tím víc.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama