Shikuro, Vlčí loutkař 3. část

25. června 2013 v 20:31 | Pajin |  ''Povídky''
,,Skvělá práce Shikuro! V taijutsu máš sice drobné nedostatky, ale určitě projdeš!" řekl komisař.
Shikuro nikdy nepocítil takovou radost jako teď. Chtělo se mu zpívat, tančit a řvát.* Takovou měl radost.
,,Děkuju.....děkuju vám moc...." řekl rozpačitě.
,,Už jsi splnil zkoušku, můžeš si jít sednout za ostatními." řekl mu třídní.
,,Moc vám děkuju!" řekl šťastně, jelikož se na nic víc nezmohl a šel si sednout k ostatním.

Zbytek času ubíhal celkem rychle. Neustále totiž přemýšlel o tom, jaké to bude na misích. Představoval si, jak zvládá techniku vlčí smečky, jak všichni nepřátelé padají k zemi jako hrušky po pár zásazích jeho bezchybné techniky a jak se o něj perou krásné holky.
Při těch představách mu běhal mráz po zádech vzrušením. Po další hodině si je všechny zavolali a začalo slavnostní předávání čelenek.
,,Škoda, že ho neuvidí děda..." pomyslel si Shikuro, když mu nasazovali krásnou, novou čelenku.
,,Moje milá třído, naposled si vás takto dovoluji oslovit," začal dojemně třídní Akeno (tak se jmenoval :D) ,,ode dneška jste oficiální geninové skryté Mlžné vesnice. Doufám, že nezůstanete pouze geniny, ale že se jednou opět sejdeme a budete jouninové. Opatrujte naši zem!"dořekl slavnostně. Ihned se dočkal odezvy celé třídy.Povznešené ,,Ano!!" určitě slyšeli i ve skryté Kamenné. ,,Ovšem zítra jdete normálně do školy, rozřadíme vás do týmů. Dohromady bude 10 týmů a každý z nich bude vyvážen schopnostmi. Proto nemá cenu se domlouvat, s kým chcete být v jakém týmu, protože zde není pravděpodobnost, že tak opravdu budete. Zítra vám bude přidělen i sensei, samozřejmě. Ten vás poté podrobí zkoušce a zde usoudí, zda si vás vezme, či ne." mluvil vážně Akeno.
,,Ale teď, už jděte domů a oznamte svůj úspěch svým rodičům!" řekl nakonec a děti - tedy už mladí geninové se rozutekli domů. Shikuro byl mezi nimi. Když přišel domů, to bylo slávy, že je konečně pravý ninja.

....Pokračování příště....
A můžete se těšit i na nové postavy!
*Tohle jsem si prostě neodpustil :D
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sasanka-chan Sasanka-chan | Web | 14. července 2013 v 19:48 | Reagovat

'Při těch představách mu běhal mráz po zádech vzrušením.' Tohle mi nedělej. :DDDD Jakožto yaoistka si pod tím představím něco úplně jiného, než co to mělo být ve skutečnosti. :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama