Shikuro, Vlčí loutkař 2. část

13. června 2013 v 22:23 | Pajin |  ''Povídky''
Chtěl si na jednu z těch blyštivých čelenek sáhnout, ale nešlo to, musí počkat dokud nesloží zkoušku. Jejich třídní stál za katedrou a počítal, kolik dětí došlo. Shikuro si proto sedl do své lavice a vyčkával na zbytek. Když dorazili i ostatní a jeden další porotce, tak je obeznámili s pravidly, popřáli jim štěstí a poslali je za dveře s tím, že je začnou volat podle abecedy. Trvalo to asi hodinu, než se ozvalo ,,Nawaka Shikuro!" a tohle bylo ono. Začal se třást jako osika. Vešel do místnosti a zavřel za sebou. Otočil se a nemohl věřit svým očím. Byla tu i Pátá. Musela tu být u všech ostatních...Zamrazilo ho, protože mu bylo jasné, že pokud to zkazí, znemožní se před samotnou Pátou Mizukage. Myšlenky se mu v hlavě honily tak rychle, že ani nepostřehl, že stojí před těma třema a oni čekají na jeho vystoupení.
,,Začni chlapče." usmála se na něj Mizukage.
,,Jdu na to!" řekl si podvědomně a začal skládat pečetě. ,,Mizu bushin no justu." řekl a vedle něj se objevili dva kloni.
,,Skvěle Shikuro, umíš ještě nějaké ninjutsu?" zeptal se druhý z komise.
,,Eh...a...ano. Umím. Jsem loutkař..." vykoktal ze sebe Shikuro.
,,Tak nám ukaž, co umíš na terči." řekla Mizukage a sestoupila k terči*.
Shikuro také došel k terči, roztáhl svitek a zakričel ,,průzkumník!". Najednou se zde objevila nová, nablýskaná loutka podobná vlku. Shikuro na ni připojil svá chakrová vlákna a začal s ním běhat okolo terče. ,,jedové kousnutí" řekl a loutka se zakousla do terče. Pokračoval v útočení, ale po chvíli ho přerušil komisař ,,Výborná práce Shikuro! Tohle nám stačí." pochválil ho ,,A teď nám předveď taijutsu s mečem."
,,Tu loutku si můžeš povolat zpátky." usmál se jeho třídní učitel.
Shikuro tedy povolal svoji loutku zpátky do svitku a vzal si meč. Začal s ním sekat do terče, moc mu to nešlo, ale snažil se mít co nejlepší výsledky. V taijutsu nebyl moc dobrý... Po nějaké době se z krásného, nového terče stala troska se samou škvírou a rýhou. Už ale meč nemohl udržet a proto přestal zuřivě sekat a mlátit do terče a vrátil jej zpátky na místo.

*Ano, ve třídě měli terče.

Pokud chcete znát další část, ohodnoťte tento článek prosím. Když jej ohodnotí pět lidí, budu pokračovat s psaní jej na blog.


.....Pokračování příště...
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sasanka-chan Sasanka-chan | Web | 14. července 2013 v 19:40 | Reagovat

Opět by to bylo lepší delší, ale to je prakticky detail, protože je hlavní, že je to dobře napsané a s nápadem, že? :D Což rozhodně je, takže si nemám co stěžovat. Snad Shikuro projde. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama