I dream about...

13. července 2012 v 20:08 | Pajin |  Téma Týdne
Zdravíčko všichni,
Rozhodl jsem se zase jednou napsat několik článků v jednom, ale všechny budou mít i když možná málo společného. Představuji si to asi takto: Napíšu k tématu týdne které je mimochodem ,,Můj sen" (říkám to pro archiv :P) a pak k tomuto tématu začnu o úpravách s blogem o kterých už dlouho uvažuji. Jsem na dovolené, takže o všem přemýšlím mnohem více. Nuže, začneme..
Moje sny bývaly spíše noční můry, dokud jsem nezačal hrát Amnesii. Prostě jsem se bál přes den a v noci jsem spal jak zabitý (:D) No, nechci to zakřiknout, ale už spím dobře. Ale obvykle moje sny hned zapomenu. Ale ty které nezapomenu jsou na tak dlouhé vypisování že je sem nenapíšu. A co vaše sny? (pište do komentářů :P)
Můj sen je dostat v tomhle světě za tu cenu dostat pořádný kopeček zmrzliny. I když je pravda že to zase dávají podle normy. Ale i tak…Nebo aby mi šly všechny předměty ve škole. Není jich zas tak moc které mi nejdou. Nejdou mi zhruba 3-4 (U dvou to mám jisté)…Nebo mít blog s velkou návštěvností a musím říct že jsem dost pokročil. (Pozor už to začíná, tak pokud se vám to nechce číst jednoduše to nečtěte. Tak těm kteří to nechtějí číst, děkuji za přečtení! :) ) Sice nejsem v Autorském klubu (možná se k mojí žádosti ani nedostali), ale Autorský klub je něco co k životu zase tak moc nepotřebuji, ani ke psaní. I když by bylo příjemné být oceněn jinými lidmi. Ale i tak mě potěší pozitivní komentáře od návštěvníků, kteří jsou podle mě dobrými blogery. :) Dobře už jsem úplně odbočím od TT ,,Můj sen" a budu pokračovat v o mém vysněném blogu.
Let Begin..
Mojí největší starostí je návštěvnost. Není to všechno, ale dost mě potěší když vidím kolik lidí okomentovalo můj blog, a kolik jich mě navštívilo. Tak jsem přemýšlel a ještě s mojí kamarádkou (Mephyland.blog.cz) Budeme buď vydávat magazín Merrjessine, nebo se pokusíme psát tzv. "střídavou povídku" co to vlastně je? Napadlo mě to jen tak. Vlastně si to představuji že s blogem budeme psát vždycky stránku. Vlastně já sám napíšu dejme tomu za týden stránku a další týden kamarádka napíše druhou stránku jako pokračování na tu první. Mého taťku to zaujalo, tak si myslím že to je celkem dobrý nápad. A tím doufám získáme stálé zákazníky nebo alespoň někoho kdo by nám navštěvoval blog nebo možná něco na co bych byl potom pyšný. (:P) Potom bych chtěl zapracovat na designu. I když jsem s tímhle spokojený (dělala mi ho Elza :3) Chci aspoň zapracovat na pokusu. (Mám i photoshop ale moc s ním neumím)
a moje designy stály za starou bačkoru. Ale chci si zkusit udělat design se kterým bych byl spokojen já a byl by přitom ode mě. Tím bych mohl říct že na blogu jsem pracoval ve všech stránkách já. Takže to je další stránka na které chci zapracovat. Možná si vezmu příklady z něčího designu, protože hodně lidí je má vážně skvělé (:) ) Jinak mě moc baví si vést blog a zlepšuje mi to i gramatiku. Takže to je asi všechno co jsem chtěl vůbec napsat. Pokud se dostanu k internetu napíšu další článek k TT. Možná napíšu i recenzi na "World of Warcraft" pokud se mi bude moc chtít (:P) Jinak se omlouvám za všechny ty emotikony, ale jinak to prostě vyjádřit neumím a do závorek mě to dávat baví (:DD)
Děkuji za přečtení a určitě na blogu ještě zapracuju :)
(Mimochodem asi můj další nejdelší článek)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 fuckarna fuckarna | Web | 24. července 2012 v 15:23 | Reagovat

Nepíš na blog yuripovidky komentáre, jej ide presne o to aby jej tam ľudia písali komentáre, autor toho blogu je len znudený internetový troll, ktorý nemá nič lepšie na práci ako otravovať ľudí. Keď jej ľudia prestanú písať komentáre, prestane písať aj ona :)

2 lo.se lo.se | E-mail | Web | 4. srpna 2012 v 19:27 | Reagovat

ahoj, ano, ano, naprosto tě chápu ;)
taky jsem měla takovéto problémy,
pokud máš Photoshop tak je to o něco lehčí, protože já mám na blogu i návod jak na pěkný lay ;) Můžeš se mrknout do této rubriky: http://lographicawe.blog.cz/rubrika/tutorials no a pokud nemáš PS nevadí můžeš se i jen tak inspirovat a zkoušet třeba v pf nebo tak :-) klidně ti víc poradím, jen mi prosím dej tvůj email, tam se toho vleze víc :-) (textu)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama