Leden 2012

MuCíCeQ MuCq!

24. ledna 2012 v 18:47 | Pajin |  Téma Týdne
Sociální sítě? právě se vám vybavilo slovo "Facebook"...trefil jsem to že? A teď si buď říkáte ,,Ty vole hustý! Hned to jdu napsat na facebook!" Nebo ,,Napíšu nějakej komentář o tom že ne." ← a věřte mě že jsem se netrefil ;) Ale zpátky k tématu ^^"
Facebook jako každá věc má své elity! zde jsou to blbky z facebookuA z mužského rodu tu máme "šampónky z facebooku"! ;)

Samozřejmě Facebook není jediná sociální síť..je tu i twitter,myspace apod..
Ale já osobně víc než sociální sítě preferuji stránky jako youtube,google a FARMERAMU! :D
Ale je tu něco důležitého! Musíte přestat s facebookem!! Je to návykové!
Tak já jdu na facebook čáu ! :D
a ještě vzkaz pro facebook pipky:
AhOjQwY BeRuShQwO! JuStInEQ BiEBeR NeNí TaK sExY jAk Si MyShLáNqWuJeŠ! AlE tO nIc Není! =o** MuSíM bĚžInKaT nApSaT kLáSnOuCqWeJ sTaTuSíCeQ! PaPiCeQ! =o**


Pomstá!/Revenge

11. ledna 2012 v 19:25 | Pajin |  Téma Týdne
Takže pomsta...Na tohle téma by se dalo psát hodně dlouho.V některých případech je pomsta dobrý nápad ,ale někdy je to to nejhorší co můžete udělat. Třeba pro dámy...Váš přitel se s vámi rozejde...A napřiklad půjdete do lidovky nebo kam to vy mladí dneska chodíte (:D) a tam ho uvidíte jak flirtuje s nějakou holkou...Nejlepší řešení je říct ,,Ahoj, tak doktorka říkala že ty tvoje testy na kapavku byli pozitivní...Já musím letět čááu." Dokonalá pomsta..A může se to provést i obráceně že to kluk provede holce ;D.. Tahle pomsta by neměla mít žádné následky ;D..Ale nemělo by se to přehánět protože znáte to ,,Jak se do lesa volá , tak se z lesa ozývá." a nebo ,,Kdo jinému jámu kopá sám do ní padá." Ale v některých případech je lepší se nad tím povznést a místo toho si koupit boxovací pytel a pořádně si to vyřídit na něm :P...Je to neškodné a je to i celkem sranda.

A dám vám dobrou radu. Nikdy opakuji NIKDY po rozchodu neberte do ruky sekáček/nůž/jinou zbraň

Já vím že tu jsou i lepší články. Věřte mi že se snažím aby to bylo jak gramaticky správně tak i trochu vtipné...
Děkuji za přečtení!

Jmenuju se Earl

3. ledna 2012 v 18:43 | Pajin |  Recenze
,,Čiň dobro a dobro se ti vrátí" heslo seriálu 'Jmenuju se Earl'
Tento komediální seriál vás vtáhne do příjemného okolí Ameriky a do života Earla Hickeyho. V prvním díle, je ukázáno, jak Earl ukradne stírací los a vyhraje peníze, díky kterým by se mohl doživotně válet. Ze samé radosti se rozběhne přes silnici a za jeho hlasitého výskání jej srazí auto a los mu uletí. Naštěstí ho zachrání (Kdyby ho nezachránili, asi by skončil seriál, což je dost blbost, když to bylo v prvním dílu :D) a on tráví nějakou dobu v nemocnici. Naneštěstí se s ním jeho žena Joy rozvede a začne žít s černým kuchařem z hospody Krabí bouda. Ten černoch je jeho kámoš Darnel, ale Earlovi to nějak nevadí. Místo toho sleduje televizi, kde uvidí chlápka, jak popisuje karmu. Earlovi se ta myšlenka zalíbí, sepíše si seznam špatností, co kdy udělal a jakmile ho propustí, začne konat dobro i se svým bratrem Randym. Po prvním dobrém skutjz opět najde svůj los a vybere si svoji odměnu. Začne bydlet v motelu, kde také poznají Catalinu, emigrantku z Mexika. Randy je do ní strašně zamilovaný, ale nedává jí to najevo. Tento seriál má 96 epizod a víc už s největší pravděpodobností mít nebude, jelikož ho NBC zrušila. Končí 4 sérií, i když je na konci posledního dílu napsáno ,,Pokračovnání příště" zatím to nevypadá, že by někdo opět začal natáčet.

Tento seriál mě moc bavil a určitě jej doporučuji všem, kteří mají rádi komedie.
Děkuji za přečtení.